Predaj - 0903 502 007
predaj@yamahaba.sk
Servis - 0903 507 007
servis@yamahaba.sk
Po - Pia
9:00 - 18:00

Yamaha Test Day 2018

 • list 1

  Yamaha Centrum Bratislava Vás pozýva na 5. ročník “ Yamaha Test Day”, ktorý sa uskutoční v sobotu 21.4.2018. Príďte si vyskúšať rôzne modely motocyklov Yamaha z aktuálnej produkcie. Čaká na Vás ako po minulé roky sprievodný program, súťaž o zaujímavé ceny a extra výpredajové zľavy na vybraný tovar. Občerstvenie pre účastníkov je zabezpečené počas celej akcie až do večerných hodín.

  Kedy ?
  21.4.2018 od 09:00 do 18:00
  Kde ? Yamaha Centrum Bratislava, Račianska 182, Bratislava
  Ako ? Zarezervujte si vybraný motocykel na čas, ktorý Vám vyhovuje. Prineste si vlastnú motocyklovú prilbu, obuv a rukavice. Jazdí sa po overenej trase, ktorá vhodne kombinuje rýchlejšie úseky s pomalšími zákrutami a je ideálna pre otestovanie jazdných vlastností predvádzacích motocyklov.

  Podmienky:
  1. Platný doklad totožnosti a vodičský preukaz
  2. Zloženie kaucie 1000€
  3. Vlastné motorkárske oblečenie vrátane helmy a rukavíc
  4. Podpísanie zmluvy o výpožičke

  Na prevzatie rezervovaného modelu je potrebné sa dostaviť 20 min pred samotnou jazdou na vybavenie potrebných formalít, inak rezervácia prepadá. Počas testovacích dní sa nebudú vyberať okrem kaucie žiadne poplatky. Pokiaľ chcete vyskúšať viac ako dva modely, poplatok za každý nasledujúci bude 20€. Počas testovacej jazdy Vás bude sprevádzať nami zvolený inštruktor, ktorého pokyny je nevyhnutné počas jazdy dodržiavať. Trasa na testovacie jazdy je dopredu určená a je nutné ju dodržiavať.

  Zoznam vozidiel na vyskúšanie:
  Yamaha MT-09
  Yamaha MT-07
  Yamaha Tracer 900
  Yamaha Tracer 700
  Yamaha XSR900
  Yamaha XSR700
  Yamaha FJR1300AE
  Yamaha XTZ1200A Super Tenere
  Yamaha N-Max 125
  Yamaha XV950R
  Yamaha MT-10
  Yamaha X-Max 125
  Yamaha X-Max 400
  Yamaha R6

  Program:
  Testovacie jazdy na vybraných motocykloch
  Testovanie prilieb Cassida a Airoh
  Súťaž v najpomalšej jazde na minibiku

  Súťaž:
  Každý, kto absolvuje jazdu a počas testovacieho víkendu zakúpi akýkoľvek tovar,je automaticky zaradený do zlosovania o kožennú motorkársku bundu Ayrton.

  Zľavy na nákup:
  Výpredaj skladových zásob moto jeansov zľava -40%
  Výpredaj sladových zásob prilieb zľava -25%
  Zľava -20% na všetok tovar zakúpený počas akcie (okrem motocyklov)

  Občerstvenie:
  Počas akcie je pre účastníkov zabezpečené občerstvenie.

  Kontakt:

  Pre rezerváciu jazdy a doplňujúce informácie nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č: 0903 502 007, e-mailom na predaj2@yamahaba.sk alebo osobne u nás na predajni.

  Testovacia trasa je naplánovaná v dĺžke cca 30km.Štart je v našej spoločnosti smerom na Jur pri BA následne na Slovenský Grob a cez Čiernu vodu späť do BA. Na trase sa nachádzajú ako rýchle úseky tak aj zákruty kde si klienti môžu dostatočne vyskúšať predvádzacie moto.Každá jazda bude vždy za účasti nášho pracovníka, ktorý bude určovať tempo a smer jazdy. Pokiaľ by jeho pokyny neuposlúchli jednotliví účastníci testovacích jázd, má právo danú jazdu zrušiť a čo najkratšou cestou sa vrátiť späť.Testovacích jázd sa budú môcť zúčastniť len účastníci,ktorí si dopredu dohodli termín a typ testovacieho motocykla,zložili kauciu a samozrejme s platným vodičským oprávnením.